Call 773-702-0660
Usługi medyczne
pediatrics image final-smaller

Pediatrics/Adolescents (Children’s Health)

Nasz serwis składa się z dostawcami, którzy specjalizują się w pielęgnacji dzieci i młodzieży. Nasi dostawcy zarządzać fizyczne, behawioralne i psychicznego zdrowia dzieci od urodzenia do wieku 21. Oferujemy szeroki zakres usług podstawowej opieki zdrowotnej, kompleksowe i zapobiegawcze. Do odwiedzenia jednego z naszych dostawców dzieci lub młodzieży, proszę zadzwonić, aby umówić się na spotkanie.

Adult Medicine

Nasi dostawcy medycyna dorosłych oferują szeroki wybór podstawowej opieki zdrowotnej, usług kompleksowej i zapobiegawcze. Nasz profesjonalny i doświadczony personel medyczny zapewnienia kompleksowej opieki dla potrzeb medycznych rutynowych, pilne i przewlekłe pacjentów 21 i starszych. Nasi dostawcy medycyna dorosłych pomagają zarządzać chorób przewlekłych, w tym, lecz nie ogranicza się do otyłości, cukrzycy i chorób serca. Do odwiedzenia jednego z naszych dostawców dla dorosłych medycyny, zadzwoń, aby umówić się na spotkanie.

Obstetrics and Gynecology (Women’s Health)

Nasz serwis składa się z dostawcami, którzy specjalizują się w położnictwie i ginekologii. Nasi dostawcy są ekspertami w kompleksowej kobiet opieki zdrowotnej, planowania rodziny, opieki prenatalnej i chirurgii ginekologicznej. Mamy nowocześnie leczenie szyjki macicy nieprawidłowości, jak również technologii monitorowania rozwoju płodu i diagnozować problemy położnicze. Nasi dostawcy dogodnie dostarczyć w centrum medycznym Uniwersytetu w Chicago i Mercy Hospital. Do odwiedzenia jednego z naszych dostawców położnictwa i ginekologii, zadzwoń, aby umówić się na spotkanie.

infectious disease image final-smaller

Infectious Disease

Nasi dostawcy są zakwalifikowane jako eksperci w diagnostyce i leczeniu chorób zakaźnych. Nasi dostawcy choroby zakaźne leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową, HIV, a infekcje u dzieci. Do odwiedzenia jednego z naszych dostawców choroby zakaźne/specjalności, zadzwoń, aby umówić się na spotkanie.

Dermatology

Nasi dermatolodzy są wykwalifikowanymi ekspertami w diagnostyce i leczeniu schorzeń związanych z włosy skórę i paznokcie, koncentrując się na zachowaniu zdrowia skóry. Nasza dermatolog jest dostępny w czwartek rano w naszej lokalizacji Cottage Grove. Do odwiedzenia naszego dermatolog, zadzwoń, aby umówić się na spotkanie.

behavioral health image

Behavioral Health

Nasi dostawcy zachowania zdrowia są licencjonowane klinicznych społeczne pracowników, którzy są zobowiązani do zapewnienia jakości, leczenie terapeutyczne bechawioralny zdrowie naszych pacjentów.  Nasi dostawcy zachowania zdrowia Zobacz pacjentów w każdym wieku i specjalizują się w Doradztwo rodzinne, przemoc i zdrowie psychiczne terapia. Nasze zachowania zdrowia usługi są dostępne we wszystkich miejscach.  Do odwiedzenia jednego z naszych dostawców zachowania zdrowia, zadzwoń, aby umówić się na spotkanie.