Call 773-702-0660

Centrum zdrowia rodziny przyjaciela jest zawsze stara się zatrudnić i utrzymać osób wykwalifikowanych i opiekuńczego zobowiązała się do wspierania naszej misji. Mocno wierzymy w inwestowaniu w naszych pracowników i dumni z wyzwaniem i nagradzanie środowiska pracy, co mamy do zaoferowania.

Czy posiadają wieloletnie doświadczenie, czy dopiero zaczynają swoją karierę, będziemy zachęcać można dowiedzieć się o wielu możliwościach dostępnych w naszych obiektach. Poniżej znajdują się oferty pracy dla wszelkich możliwości zatrudnienia dostępne, może mamy. Jeśli jesteś zainteresowany w ubieganiu się o żadnej z wymienionych poniżej stanowisk prosimy wybrać jeden z następujących sposobów dzięki którym przesłać swoje CV:

Przyjaciel rodziny Health Center, Inc
c/o zasoby ludzkie, FA-204
800 E. 55th Street
Chicago, IL 60615

Adres e-mail
FFHCrecruitment@bsd.uchicago.edu

FFHC nie dyskryminuje w najem lub zatrudnienie na rasę, kolor, religii, pochodzenia Narodowego, płeć, stan ciąży, stan jako odbiorcy marihuany, orientację seksualną, wiek, pochodzenie, stan cywilny, status weterana lub inny status chroniony przez prawo federalne, państwowe lub lokalne.

Wnioskodawcy mają prawa federalnego prawa pracy: rodziny i lekarskie opuścić Act (FMLA); Równouprawnienia w zatrudnieniu (EOZ); Ustawa o ochronie kłamstw pracownika (EPPA)

LEAD MEDICAL ASSISTANT-Chicago, Illinois

Przyjaciel rodziny centrum zdrowia, organizacji non-profit obsługujących dumnie południowo-wschodniej i południowo-zachodniej strony z Chicago, IL. Jesteśmy rodziną pięć okolicy klinik, które zapewniają wysokiej jakości, kompleksowe i przystępnej opieki medycznej.

 

Krótki opis stanowiska

Poszukiwania prowadzą asystenta medycznego

Pod nadzorem minimalne będą działać jako łącznicy do lekarza, RN lub LPN w badania, leczenia i pielęgnacji pacjentów w przydzielonym obszarze badań klinicznych.  Oferuje szkolenia i doradztwo dla asystentów medycznych do zapewnienia właściwej opieki dla pacjentów. Wykonuje obowiązki kliniczne lub administracyjnych dotyczących bezpośrednią opiekę nad pacjentem przypisane przez kliniki pielęgniarka lub lekarz i zgodnie z ustalonymi zasadami i procedurami.

 

Wymagania edukacyjne

High School diploma lub równoważne GED wymagane. Certyfikowane zarejestrowane asystenta medycznego. Aktualny certyfikat CPR

 

Doświadczenia idealna szkolenia

Minimum 5-10 lat doświadczenia klinicznego. Wysoki poziom profesjonalizmu, sprawdzone umiejętności usługi/obsługa klienta/wyniki, komputer pośrednich poziom umiejętności, zdolności do wielozadaniowości, priorytety i być elastyczne; silne umiejętności organizacyjne wymagane, wysoki poziom inicjatywy i możliwość pracy z minimalnym nadzorem, zarządzania relacji interpersonalnych i interakcji/komunikacji z jasności, takt i uprzejmości z pacjentów, personelu i innych; efektywnie komunikować się, zarówno ustnie i na piśmie; określenia priorytetów; rozpoznać, rozwiązywania konfliktów i rozproszone sytuacji; skuteczny nadzór i jako część zespołu; Zaawansowana znajomość oprogramowania EHR

 

Podstawowych obowiązków idealna obowiązków

Gwarantuje, że standardów obsługi klienta będą wykonywane przez cały czas

Wciela się w rolę preceptor dla nowo zatrudniony asystentów medycznych

Pociąg asystentów medycznych w celu zwiększenia wydajności i poziomu umiejętności

Upewnij się, że wszystkie asystentów medycznych zapewnienia jakości usług medycznych

Promowanie pozytywnych prace środowiska, w którym zespół członkowie chętnie służyć sobie wzajemnie i do nietolerowania niedopuszczalnych leczenie innych.

Upewnij się, że asystentów medycznych są wykonywane według ustalonych przepływów pracy

Pomocy w rozwiązywaniu konfliktów między członkami zespołu

Przestrzegać zasady uczestnictwa, punktualność i pracownika

Być członkiem Komitetu przyjaciel rodziny centrum zdrowia

Nadzorowanie i zarządzanie przepływem kliniczne: codzienny przegląd harmonogramów dostawca

Określić, czy konsultacji i/lub laboratorium raporty są wymagane dla zaplanowanego terminu
Określić potrzeby wypełnienia formularza i dokumentu

Opisz szczepienia

Poinformować Klinika koordynatorów, gdy dostawca jest działa z opóźnieniem

Konsekwentnie zmierza metody efektywnego dostawców

 

n prowadzi pracownik (osoba, która przypisuje i recenzje prac, dostarcza danych wejściowych do oceny i dostarcza wytycznych i zaleceń personelu).

 

Wykonuje inne obowiązki jako wymagane lub skierowania, które są objęte zakresem obowiązków wyliczane przez cały.

 

Oferujemy kompleksowe korzyści pakiet, który zawiera:
-Medyczne, dentystyczne i wizji
-Krótki i długi termin niepełnosprawności

-Medyczne, dentystyczne i wizji

-Życie i AD idealna D
-Konto emerytalne 403b
-Elastyczne konta wydatków

Jeśli interesuje Cię kariera z centrum zdrowia rodziny przyjaciela, proszę wysłać do nas list motywacyjny i życiorys, przedstawiając swoje umiejętności pracy, historia zatrudnienia i wykształcenia. Podaj tytuł pracy stanowisko, które się ubiegamy. Wyślij swoje CV i list motywacyjny mailem: Donna Jones, djones4@bsd.uchicago.edu

Nie telefonów proszę

Termin stosowania: 2/5/2016

Kliknij tutaj, aby wysłać do nas

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE-Chicago, Illinois

swoje CV. Biuro obsługi klienta

Krótki opis stanowiska:
Przedstawiciel obsługi klienta będzie odpowiedzialny za odbierania połączeń przychodzących od pacjentów i harmonogram spotkania w razie potrzeby z centrum zdrowia rodziny przyjaciela dostawców.  Tej pozycji zawartych w układzie zbiorowym pracy między FFHC i butelek lokalnego Unii nr 743.

Kwalifikacje zawodowe:
Edukacja: Pożądany stopień AA, lub niektóre nauki w college'u.
Ukończenie klasy medycznej terminologii preferowane
Wiedzę w klienta usługi zasad i praktyk.

Doświadczenie:
1-3 lat pracy w dużej klienta obsługi centrum, najlepiej w warunkach opieki zdrowotnej.

Obowiązków w pracy
Zdolność do typu 35 wpm.
Efektywnie wykorzystuje szeroką gamę systemów komputerowych.
Możliwość wejść i pobierania danych szybko i dokładnie w automatyczny system planowania, sprawdzanie prac i rozwiązać błędy.
Zarządzać długość połączenia oparte na ustalonych norm.
Silne umiejętności interpersonalnych; zdolność do obsługi szerokiej gamy telefonów, konflikty, z cierpliwości, taktu, gościnności i dyskrecji.
Znaczne umiejętności określania priorytetów, pracujących niezależnie i podejmowania decyzji.
Wykazują wysoki stopień inicjatywy i zdolność rozwiązywania problemów.
Sporej wprawy w prowadzeniu spraw poufnych.

Wykazać zdolność do wykonywania wyroku, sprawia, że niezależne decyzje i ponosi odpowiedzialność.
Techniki skutecznego telefon.
Harmonogramy Klinika spotkania dla nowych, skierowanie powrócić i przywrócenie pacjentów w określonych granicach. Ekrany rozmówców o wstępne terminy; wykonuje wyrok w myśli alarmowe.
Generowanie i kompletne Dzienniki połączeń i raporty w razie potrzeby.
Elastyczność w zdolność do pracy według harmonogramu, w razie potrzeby skorygować.
Uczestniczyć w spotkaniach i szkoleniach podczas zaplanowanego.
Wykazać i praktyki dobrej obsługi klienta z wykorzystaniem AIDET i najmniej modeli.

Przyjaciel rodziny zdrowie Center, Inc zakazuje dyskryminacji w stosunku do osób ubiegających się o zatrudnienie na podstawie wieku, kolor, niepełnosprawność, stan cywilny, pochodzenia Narodowego, rasa religia, seks, orientację seksualną lub status weterana.

 

Prześlij CV/życiorys za pośrednictwem poczty e-mail do: FFHCrecruitment@bsd.uchicago.edu elektronicznej wersji CV/CV muszą być załączone jako dokument programu Word lub PDF udokumentować.

 

Upewnij się, że następujące informacje są uwzględniane z CV: stanowisko, do którego mają zastosowanie (w temacie wiadomości e-mail lub list motywacyjny), wynagrodzenie wymagania i dostępność

Kliknij tutaj, aby wysłać do nas swoje CV. O

OUTREACH WORKER- Chicago, Illinois

becnie pracownik Reach

Przyjaciel rodziny centrum zdrowia, organizacji non-profit obsługujących dumnie południowo-wschodniej i południowo-zachodniej strony z Chicago, IL. Jesteśmy rodziną pięć okolicy klinik, które zapewniają wysokiej jakości, kompleksowe i przystępnej opieki medycznej.

Krótki opis stanowiska
Wspólnoty zasięg pracownik będzie odpowiedzialny za rozszerzenie usług centrum zdrowia rodziny przyjaciela sięgając do Wspólnoty, w dystrybucji literatury, indywidualnych spotkań i gospodarstwa na kampusie kierunki dotyczące oferowanych usług. Osoba ta będzie odpowiedzialna za interakcji z rodziców, nauczycieli i liderów społeczności, aby zapewnić, że ludzie, którzy najbardziej potrzebują usług kliniki są informowani i otrzymać odpowiednie informacje.

Wymagania edukacyjne
Stopień stowarzyszonych wymagane; Dyplom licencjacki preferowane.

Doświadczenia idealna szkolenia
Wykazują silne umiejętności interpersonalne i umiejętność współpracy z publicznego; Możliwość opracowania planu skutecznie zwiększyć uczestnictwo w naszym programie pomocy potrzebującym

Czy zobowiązanie do jakości opieki zdrowotnej dla wszystkich osób; wykazać zobowiązanie do dzieci, rodziców i sąsiednie Wspólnoty; Umiejętności administracyjnych i możliwość pracy z numerami; i mógł podróżować we Wspólnocie (musi posiadać ważne prawo jazdy i dowód ubezpieczenia).

Podstawowych obowiązków idealna obowiązków

Rozpowszechnianie broszur, pamflet do szkoły i sąsiednie Wspólnoty; Opracowanie systemu monitorowania i skierowania dla osób zainteresowanych; Ułożone mówiąc orientacje w sąsiednich szkół i instytucji Wspólnoty; informowanie społeczności i rodzice usług świadczonych w FFHC; Rozwijać dziennika śledzenia do konta dla dystrybucji, odpowiedzi i skierowania; Wykazać dobrą znajomość pracy kliniki i programów/usług oferowanych; Zapewnić bezpośredni dostęp punkt dla osób pragnąc dalszych informacji; Harmonogram spotkań z osób wymagających jeden na jednej konsultacji; Wiedza o możliwość wyjaśnienia programów ubezpieczeniowych akceptowane w klinice; i wykorzystywać zasoby szkoły i społeczności do skutecznego wykonywania zadań.

Typ pracy: pełny etat

Wymagane doświadczenie:

 • Muszą być spełnione minimalne wykształcenie i doświadczenie: 1 rok

Przyjaciel rodziny zdrowie Center, Inc zakazuje dyskryminacji w stosunku do osób ubiegających się o zatrudnienie na podstawie wieku, kolor, niepełnosprawność, stan cywilny, pochodzenia Narodowego, rasa religia, seks, orientację seksualną lub status weterana.

 

Prześlij CV/życiorys za pośrednictwem poczty e-mail do: FFHCrecruitment@bsd.uchicago.edu elektronicznej wersji CV/CV muszą być załączone jako dokument programu Word lub PDF udokumentować.

 

Upewnij się, że następujące informacje są uwzględniane z CV: stanowisko, do którego mają zastosowanie (w temacie wiadomości e-mail lub list motywacyjny), wynagrodzenie wymagania i dostępność

Kliknij tutaj, aby wysłać do nas swoj

CLINIC COORDINATOR- Chicago, Illinois

e CV. FFHC poszukuje koordynatora kliniki

 

Krótki opis stanowiska

Koordynatorzy Klinika wykonać odbiór i duchownych obowiązków znacznych trudności w klinice ambulatoryjnym. Pozycja ta obejmuje szerokie wykorzystanie systemów kliniki i stałej interakcji z pacjentów, lekarzy i innych pracowników poradni. Koordynatorzy Klinika musi posiadać orientacją na klienta usługi i zaangażowanie na rzecz doskonałości i

 

Wymagania edukacyjne / doświadczenie

Stowarzyszonej stopnia pożądane lub niektóre nauki w college'u. High School Diploma lub GED wymaga dokładności; podczas pracy w środowisku szybki tempie, wielozadaniowość.

 

Doświadczenie

 • 2-3 lat związane z bezpośredniego doświadczenia kontaktu publicznych ze szczególnym naciskiem na umiejętności klienta serwisowany.
 • Elektroniczny doświadczenia zdrowia rekord (EHR) żądany

 

Umiejętności związane z

 • Możliwość wejść i pobrać dane dokładnie.
 • Silne umiejętności interpersonalnych; zdolność do obsługi szerokiej gamy publicznych kontaktów, w tym konfliktów, pacjentów, takt, uprzejmość i uznania.
 • Możliwość obsługi poufnych sprawach zgodnie z Health Insurance Portability and Accountability Act (HIPAA) zasad i przepisów.

Możliwość zajęcia obowiązkowe szkolenie oferowane po godzinach lub w weekendy, z wyprzedzeniem.

Obowiązki idealna obowiązki obejmują

 • Zbierania bilansów i copayment należne w czasie kontroli w
 • Pogodzić codzienne salda na koniec dnia i składać depozyty z partii raport do Menedżera witryny
 • Wejść i sprawdzić wszystkie pacjenta informacje demograficzne i ubezpieczenia poprawnie w każdym punkcie kontaktu pacjenta
 • Harmonogram spotkań dla pacjentów zgodnie z ustalonymi procedurami
 • Potwierdzić pacjenta spotkań przez telefon 24 godziny wcześniej i wynik dokumentu
 • Uzyskania zezwolenia na leczenie z opieką zdrowotną organizacji i/lub wyjaśnić konsekwencje własnej zapłacić

Wykonywać inne obowiązki jako wymagane lub przydzielonych

Koordynator kliniki jest pełny etat stanowisko w jednostce zbiorowych: lokalne 743, butelek

ABY ZASTOSOWAĆ

Prześlij CV/życiorys mailem do: US POSTAL SERVICE: centrum zdrowia rodziny przyjaciela, c/o zasobów ludzkich, FA-204, 800 E. 55th Street, Chicago, IL 60615

E-MAIL: FFHCrecruitment@bsd.uchicago.edu elektronicznej wersji CV/CV muszą być załączone jako dokument programu Word lub PDF udokumentować.

Upewnij się, że następujące informacje są uwzględniane z CV: pozycji, dla których ubiegasz (w temacie wiadomości e-mail).

 

Przyjaciel rodziny zdrowie Center, Inc zakazać dyskryminacji w stosunku do osób ubiegających się o zatrudnienie na podstawie wieku, kolor, niepełnosprawności, stan cywilny, pochodzenia Narodowego, wyścigu religia, płeć, orientację seksualną lub ubiegającym się o.

Kliknij tutaj, aby wysłać do nas swoje CV

MEDICAL ASSISTANT - Chicago, Illinois

. Przyjaciel rodziny centrum zdrowia, organizacji non-profit obsługujących dumnie południowo-wschodniej i południowo-zachodniej strony z Chicago, IL. Jesteśmy rodziną pięć okolicy klinik, które zapewniają wysokiej jakości, kompleksowe i przystępnej opieki medycznej.   * Szukam Medical Assistant (zależnie od lokalizacji)  

Umieść Krótki opis pod nadzorem szerokie, pomocy lekarza, RN lub LPN w badania, leczenie i pacjentów w przydzielonym obszarze badań klinicznych. Wykonuje obowiązki kliniczne lub administracyjnych dotyczących bezpośrednią opiekę nad pacjentem przypisane przez kliniki pielęgniarka lub lekarz i zgodnie z ustalonymi zasadami i procedurami.

Szkolenia idealna doświadczenie Minimum 1 rok doświadczenia kliniczne. Wymaga podstawowej możliwość korzystania z edytora tekstu oprogramowanie. Wewnętrzne kontakty z lekarzy i pielęgniarek; kontakty zewnętrzne z pacjentów i ich rodzin, gdzie szacunek, uprzejmość i orientacji pacjenta wyśrodkowany usługi są ważne.

Podstawowych obowiązków idealna obowiązków
Obowiązki kliniczne: Pobiera wybitne skierowania, laboratoria, raporty konsultacji i szczepień rekordów pobiera wybitne skierowania, labs, raporty konsultacji i szczepień przed wizyta pacjenta. Uzyskuje i rekordy komplet życiowych. Natychmiast powiadamia dostawcą wszelkich pilnych wartości. Ma pełne historii pacjenta, społecznych zachowań i leki. Pomaga pielęgniarki lub lekarza z pacjentem badań i procedur diagnostycznych. Asysty z kolekcji, etykietowania i rejestrowania okazów, w tym laboratoryjnych próbek. Wykonuje rutynowe procedury EKGs, Audiometry i gabinecie. Wykonuje laboratorium odstąpiono od badania zgodnie z zaleceniami np bagnet moczu, Ciąża  

ASYSTENTA medycznego jest pełny etat stanowisko w jednostce zbiorowych: lokalne 743, butelek  

DO Zastosuj Prześlij CV/życiorys za pośrednictwem poczty e-mail do:
US POSTAL SERVICE: Przyjaciel rodziny zdrowia Center, c/o zasobów ludzkich, FA-204, 800 E. 55th Street, Chicago, IL 60615

E-MAIL: FFHCrecruitment@bsd.uchicago.edu
Elektroniczne wersje CV/CV muszą być załączone jako dokumentu programu Word lub PDF udokumentować. Upewnij się, że następujące informacje są uwzględniane z CV: pozycji, dla których ubiegasz (w temacie wiadomości e-mail). Przyjaciel rodziny zdrowie Center, Inc zakazać dyskryminacji w stosunku do osób ubiegających się o zatrudnienie na podstawie wieku, kolor, niepełnosprawności, stan cywilny, pochodzenia Narodowego, wyścigu religia, płeć, orientację seksualną lub ubiegającym się o.
Kliknij tutaj, aby wysłać do nas swoje CV. Z

LICENSED CLINICAL SOCIAL WORKER (LCSW) - Chicago, Illinois

najduje się na naszej stronie Pulaski. To stanowisko podlega kierownikowi usług socjalnych i jest odpowiedzialny za wykonanie dokładnego skierowania usługi spożycie, wywiad i okolicy, identyfikacji potrzeb pacjenta i łączących je do dostępnych zasobów. Przy dokonywaniu innych menedżerów w sprawie programu rozwoju i innych bieżących projektów. Przejdź na wizyty domowe w ramach ocen potrzeb, jeżeli jest to konieczne. Zrobić zalecenie dla usług doprowadzenie do dzielnic. Rozwijać indywidualne/Grupa plany naprawcze, które je przywrócić do życia zrównoważonego; identyfikacji wysokim priorytecie pacjentów i badania większą skalę interwencji programów, które zapewniają bezpośrednie połączenia w innych dziedzinach ich opieki zdrowotnej.

Wymagane wykształcenie: Masters w pracy socjalnej z akredytowanych szkół pracy socjalnej z dodatkowych zajęć w Child Abuse oceny i raportowanie, ludzkiej seksualności, uzależnień i zależność, małżonka nadużycie ocena i raportowanie. Musi spełniać wszystkie wymagania z zarządu Opinie. Zdolność do mówienia i pisania w języku hiszpańskim bardzo korzystne.

Wymagania: Minimum trzy (3) lat klinicznego rozpoznania psychospołeczne doświadczenie obejmujące bezpośredniej opieki nad pacjentem oraz konsultacji, oceny i badań; Rzecznictwo pacjenta wyśrodkowany i zorientowane na klienta usługi doświadczenie w szybkim tempie środowiska; Osoba/Grupa nadzoru, oceny, psychoterapii i poradnictwa doświadczenie; Wysoki poziom profesjonalizmu, sprawdzone umiejętności usługi/obsługa klienta/wyniki; minimalnego poziomu pośredniego komputer umiejętności i zdolności do wielozadaniowości, priorytety i być elastyczne; silne umiejętności organizacyjne wymagane, zdrowy rozsądek i zdolność do pracy niezależnie; Wysoki stopień inicjatywy z rozwiązywania problemów, umiejętności; Znacznymi umiejętnościami w ustalaniu priorytetów, pracować samodzielnie i rozpoznać, rozwiązania i/lub odnoszą się odpowiednio problemy przy podejmowaniu decyzji; Musi być w stanie zarządzać relacji interpersonalnych i interakcji/komunikować się z jasności, takt i uprzejmości z lekarzy, pacjentów i personelu; Musi być w stanie komunikować się skutecznie, zarówno ustnie i na piśmie; Musi działać skutecznie z nadzorem i jako część zespołu; Biegły w edytorach oprogramowanie jest wymagane; i wystarczy znajomość z automatycznego systemu Electronic Health Records. Przyjaciel rodziny zdrowie Center, Inc zakazać dyskryminacji w stosunku do osób ubiegających się o zatrudnienie na podstawie wieku, kolor, niepełnosprawności, stan cywilny, pochodzenia Narodowego, wyścigu religia, płeć, orientację seksualną lub ubiegającym się o.

Prześlij CV/życiorys za pośrednictwem poczty e-mail do:
US POSTAL SERVICE: Przyjaciel rodziny zdrowia Center, c/o zasobów ludzkich, FA-204, 800 E. 55th Street, Chicago, IL 60615

E-MAIL: FFHCrecruitment@bsd.uchicago.edu
Elektroniczne wersje CV/CV muszą być załączone jako dokumentu programu Word lub PDF udokumentować. Upewnij się, że następujące informacje są uwzględniane z CV: stanowisko, do którego mają zastosowanie (w temacie wiadomości e-mail lub list motywacyjny), wynagrodzenie wymagania i dostępność
Kliknij tutaj, aby wysłać do nas swo

PHYSICIAN - FAMILY PRACTICE (BILINGUAL ENGLISH/SPANISH) - Chicago, Illinois

je CV. Lekarz-praktyka-rodzinna (hiszpański mówiąc)

Przyjaciel rodziny Health Center (FFHC) działa Federalnie wykwalifikowanych zdrowia centrum (FQHC) oferuje szeroki zakres zdrowia i opieki społecznej w pięciu miejscach, ponad 16 społeczności, na południowej stronie Chicago, Illinois. Jak zdrowie profesjonalny niedobór powierzchni (HPSA połączeń) i medycznie zaniedbane obszaru (MUA) są wyznaczone obszary usług. Aby poprawić ogólny stan zdrowia Wspólnot służymy, Poszukujemy doświadczonych, pełnym lekarzy z odpowiednim doświadczeniem zawodowym, credentialing oraz pobytu w obszarze następujących specjalności: lekarz-praktyka-rodzinna.

Poszukujemy pracowników, którzy wspierają naszą misję i którzy aktywnie przyczynić się do naszego środowiska obsługa napędzany poprzez zwiększenie możliwości pacjenta i poprawić wydajność. Oferujemy środowisku współpracy z doskonałą korzyści, wynagrodzenie/pensja współmierna z doświadczeniem i odpowiednim doświadczeniem zawodowym.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI IDEALNA OBOWIĄZKÓW (OBEJMUJĄ MIĘDZY INNYMI NASTĘPUJĄCE)

• Traktuje mieszanych populacji pacjentów, po drugiej płci, wieku i pochodzenia etnicznego, a także pacjentów ubezpieczonych i un-ubezpieczony.

• Bada pacjenta, aby ustalić ogólną kondycję fizyczną. Wykonuje badania fizyczne i środki zapobiegawcze zdrowie w ramach określonych wytycznych.

• Uczestniczy w spotkaniach personelu dostawcy do rozwijania techniki rozwiązywania problemów i nabyć umiejętności budowania zespołu.
• Wykonuje inne obowiązki przypisane lub w razie potrzeby.

KWALIFIKACJE

Doświadczenie: Praca z niedostatecznym populacji wysoce pożądane. Certyfikacji przez organ ścigania narkotyków i prawidłowe koncesji w stanie Illinois, wymagane. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa CPR/zaawansowane serca Life Support (ACL) certyfikat.

Edukacja: Ukończenia akredytowanego programu medycznych lekarz (MD) lub lekarz osteopatia (nie) wymagane. Zarząd certyfikacji lub zarządu – kwalifikowane w obszarze specjalistycznych (internistów/pediatrzy, lekarz rodzinny, ginekologii i położnictwa) wymagane. Praktyka-rodzinna zdecydowanie preferowane specjalności.

Inne umiejętności: Musi być w stanie zabezpieczyć credentialing przez agencje zidentyfikowane (Medicare, Medicaid, itp.). Umiejętności skutecznej komunikacji ustnej i pisemnej wymagane z modelu motywujące osobowość wobec pacjentów, koledzy, asystentów medycznych i inne wsparcie pracowników. Doświadczenie z systemami Electronic Health Records i keyboarding umiejętności wymagane i musi być w stanie działać niektóre wieczory i soboty.

US POSTAL SERVICE: Przyjaciel rodziny zdrowia Center, c/o zasobów ludzkich, FA-204, 800 E. 55th Street, Chicago, IL 60615

Kliknij tutaj, aby wysłać do nas swoj

PHYSICIAN - INTERNAL MEDICINE - Chicago, Illinois

e CV. Przyjaciel rodziny Health Center (FFHC) działa Federalnie wykwalifikowanych zdrowia centrum (FQHC) oferuje szeroki zakres zdrowia i opieki społecznej w pięciu miejscach, ponad 16 społeczności, na południowej stronie Chicago, Illinois. Jak zdrowie profesjonalny niedobór powierzchni (HPSA połączeń) i medycznie zaniedbane obszaru (MUA) są wyznaczone obszary usług. Aby poprawić ogólny stan zdrowia Wspólnot służymy, Poszukujemy doświadczonych, pełnym lekarzy z odpowiednim doświadczeniem zawodowym, credentialing oraz pobytu w obszarze następujących specjalności: lekarz-Interniści.

Poszukujemy pracowników, którzy wspierają naszą misję i którzy aktywnie przyczynić się do naszego środowiska obsługa napędzany poprzez zwiększenie możliwości pacjenta i poprawić wydajność. Oferujemy środowisku współpracy z doskonałą korzyści, wynagrodzenie/pensja współmierna z doświadczeniem i odpowiednim doświadczeniem zawodowym.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI IDEALNA OBOWIĄZKÓW (OBEJMUJĄ MIĘDZY INNYMI NASTĘPUJĄCE)

• Traktuje mieszanych populacji pacjentów, po drugiej płci, wieku i pochodzenia etnicznego, a także pacjentów ubezpieczonych i un-ubezpieczony.

• Bada pacjenta, aby ustalić ogólną kondycję fizyczną. Wykonuje badania fizyczne i środki zapobiegawcze zdrowie w ramach określonych wytycznych.

• Uczestniczy w spotkaniach personelu dostawcy do rozwijania techniki rozwiązywania problemów i nabyć umiejętności budowania zespołu.
• Wykonuje inne obowiązki przypisane lub w razie potrzeby.

KWALIFIKACJE

Doświadczenie: Praca z niedostatecznym populacji wysoce pożądane. Certyfikacji przez organ ścigania narkotyków i prawidłowe koncesji w stanie Illinois, wymagane. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa CPR/zaawansowane serca Life Support (ACL) certyfikat.

Edukacja: Ukończenia akredytowanego programu medycznych lekarz (MD) lub lekarz osteopatia (nie) wymagane. Zarząd certyfikacji lub zarządu – kwalifikowane w obszarze specjalistycznych (internistów/pediatrzy, lekarz rodzinny, ginekologii i położnictwa) wymagane. Praktyka-rodzinna zdecydowanie preferowane specjalności.

Inne umiejętności: Musi być w stanie zabezpieczyć credentialing przez agencje zidentyfikowane (Medicare, Medicaid, itp.). Umiejętności skutecznej komunikacji ustnej i pisemnej wymagane z modelu motywujące osobowość wobec pacjentów, koledzy, asystentów medycznych i inne wsparcie pracowników. Doświadczenie z systemami Electronic Health Records i keyboarding umiejętności wymagane i musi być w stanie działać niektóre wieczory i soboty.

US POSTAL SERVICE: Przyjaciel rodziny zdrowia Center, c/o zasobów ludzkich, FA-204, 800 E. 55th Street, Chicago, IL 60615

E-MAIL: FFHCrecruitment@bsd.uchicago.edu

Elektroniczne wersje CV/CV muszą być załączone jako dokumentu programu Word lub PDF udokumentować. Upewnij się, że następujące informacje są uwzględniane z CV: pozycji, do których mają zastosowanie (w temacie wiadomości e-mail lub list motywacyjny), wynagrodzenie wymagania i dostępności.
Kliknij tutaj, aby wysłać do nas swoje CV.