Call 773-702-0660
Senior Leadership Team
kathy jones-smaller

Dyrektor medyczny

Dr. Jones dołączył przyjaciel rodziny zdrowia centrum położnictwa i ginekologii (OB/GYN) lekarz w 2005 roku. Ona został awansowany do dyrektor medyczny skojarzyć w 2010 i awansował do dyrektor medyczny w 2015 roku.

Dr. Jones jest pokładzie certyfikat Illinois licencję lekarza. Jest absolwentem University of Illinois, College of Medicine w Chicago i ukończyła jej pobytu na Uniwersytecie w Chicago. Przed dołączeniem do FFHC, dr Kathy Jones pracował w różnych pozycjach tym położnik-ginekolog lekarz uczestniczy w Methodist Hospital i jako pracownik socjalny w agencji dobrostanu Sullivan dom dziecka.

Otrzymała jej BS w administracji zdrowia i polityki zdrowotnej z University of Illinois w Urbana-Champaign z pre-medycyny nauczania i otrzymała liczne wyróżnienia, w tym American Academy of dzieci i młodzieży Psychiatry Research Fellowship. Ona ma badania i doświadczenie w dziedzinie matki i płodu medycyny i psychiatrii w nauczaniu. Dr. Jones jest członkiem American College of położników i ginekologów i amerykańskie stowarzyszenie Laparoscopists ginekologicznych.