Call 773-702-0660
Senior Leadership Team
lori donnell-smaller

Dyrektor ds leczniczych /
Koordynacja opieki

Lori Donnell dołączył kolega centrum zdrowia rodziny w w stycznia 2015 Coordination.She dyrektor Seivices/opieki klinicznej ma ponad 30 lat doświadczenia w klinicznych operacji i zarządzania. Przed przyjazdem do przyjaciela rodziny zdrowia centrum Lori seived jako Sr. Kojarzy wiceprezes do spraw zdrowia, Meharry Medical College i dyrektor zarządzający grupy medycyna Meharry do lat ośmiu. Ściśle współpracowała z School of Medicine i szkole stomatologii, aby zwiększyć pacjenta seivices. Przed dołączeniem do Meharry była Sr.Site administratora w Emory opieki zdrowotnej przez 6 lat, a Administrator praktyki prywatnej grupy medycznych w Metropolitan Kansas City 13 lat.

Lori posiada licencjat z Baker University w Baldwin City, KS i magistra administracji biznesu/Healthcare Management z University of Phoenix.

Z ponad 30 lat doświadczenia w systemie opieki zdrowotnej dostawy, ona jest wykonawczej opieki zdrowotnej realizowane z udowodnionej zdolności do rozwijania andimplement proces poprawy strategii, które wspierają cele biznesowe i finansowe. Ona jest rozpoznawany jako ekspert w stosowaniu zadowolenie pacjenta inicjatyw, poprawy jakości i poprawy ogólnego pacjentów doświadczenie.