Call 773-702-0660

Senior Leadership Team składa się z wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych osób, które odpowiadają pięciu odrębnych zasad przewodnich, które wpływają i regulują działalność centrum zdrowia:

Biuro obsługi klienta 

Zaoferuj klientom doskonałą obsługę wszystkich możliwych warunkach i okolicznościach; szacunek, wartość i opieki dla wszystkich pacjentów, przy założeniu, że wszyscy pacjenci są unikatowe.

Komunikacja

Praktyce otwartą i uczciwą komunikację poprzez dostarczanie istotnych informacji w sposób terminowy na wszystkich poziomach organizacji.

Poszanowanie integralności idealna

Wykazać solidnych zasad moralnych i etycznych; podjąć właściwą decyzję, nawet wtedy, gdy nie może otrzymać osobistych korzyści z wyników i umieścić swój własny program osobowych na bok dla dobra organizacji.

Praca zespołowa

Stają się spójne jednostki, która ma zdolność do dostosowania i zmiany jako nowe wyzwania stają się widoczne.

Odpowiedzialność

Sprzyjają środowisku pracy sprzyja współpracy i komunikacji i osiągnięcia przejrzystości w metody używane do przechowywania pracownicy odpowiedzialni za ich wykonanie.

Verneda Bachus, MA, MBA, SPHR

Dyrektor naczelny

Verneda Bachus został nazwany CEO przyjaciel rodziny Health Center w lipcu 2013.

Bachus pani wcześniej służył jako prezes/CEO Swope zdrowia usług (SHS), centrum Federalnie wykwalifikowanych zdrowia znajduje się w Kansas City, Missouri, od października 2008 do stycznia 2012 roku.  Bachus pani dołączył do przedsiębiorstw Wspólnoty SHS/Swope (SCE) jako wiceprezes i dyrektor kadr w 2001 roku.  W tej roli była odpowiedzialna za nadzorowanie wszystkich funkcji zasobów ludzkich, w tym odszkodowania i świadczeń, rozwój pracowników i szkolenia, rozwoju organizacyjnego i relacji pracowników Swope Wspólnoty przedsiębiorstwa i jego firm członkowskich. 

Czytaj więcej

Kliknij na zdjęcia poniżej w celu wyświetlenia bio.

kathy jones-smaller

Kathy Jones, MD, FACOG

Dyrektor medyczny

sabrina moore-smaller

Sabrina G. Moore, CPA

Dyrektor finansowy

lori donnell-smaller

Lori Donnell, MBA

Dyrektor badań klinicznych usług opieki koordynacji

barbara williams-smaller

Barbara K. Williams, PhD, CMCN

Dyrektor spraw rozwoju/zewnętrznych zasobów

erica collins-smaller

Erica Collins, dr

Dyrektor zasobów ludzkich