Call 773-702-0660

Usługi poradni astmy

Nasza Klinika astmy jest gdzie możemy zapewnić wysoką jakość opieki astmy i poprawić wyniki astmy dla dzieci serwowane w naszych ośrodkach zdrowia. Tematem tej kliniki jest zaprojektowany jako standard, skoordynowanej interwencji kontroli astmy w populacji wysokiego ryzyka. Wierzymy, że wszystkie dzieci i rodzin trzeba astmy opieki i wsparcia, które jest specjalnie dostosowane do ich potrzeb, umiejętności i zasobów. Naszych usług kliniki astmy są dostępne w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca od godziny 13.00 do 16: 00.

Usługi laboratoryjne

W centrum zdrowia rodziny przyjaciela oferujemy natychmiastowe badanie wyników naszych dostawców gdy pacjent czeka się okaże, zapewnienie poprawy jakości opieki dla naszych lekarzy i wygodę naszych pacjentów. 
{%!=cbcb8c40-77ad-47a7-babf-ff754da723ef=!%} Nasze laboratorium jest dostępne dla pacjentów z kolejności dostawców i jest otwarta w poniedziałek idealna środy od 08:30:00 do 20:30:00 wtorek od 9: 00 do 18:30:00, czwartki idealna piątki od 8:30 rano 18:00:00 i sobota 8: 00 do godziny 12: 00

Kobiety, niemowląt i dzieci (WIC)

WIC jest program specjalny noworodkow, który zapewnia pożywne i edukacji żywieniowej. WIC serwuje o niskich dochodach w ciąży, po porodzie i kobiet karmiących piersią i niemowląt i dzieci do lat 5, którzy są zagrożeni żywienia. WIC jest skuteczne w poprawie zdrowia kobiet w ciąży, matek i ich dzieci. WIC biuro znajduje się w naszej lokalizacji Cottage Grove (800 E. 55th Street, Chicago, IL, 60615) i jest otwarte od poniedziałku do piątku od 8: 00 -4 p.m.

Usługi zarządzania sprawami rodziny

Przyjaciel rodziny centrum zdrowia rodziny sprawy zarządzania usługi są specyficzne dla kobiet w ciąży i niemowląt do życia. Naszych doświadczonych menedżerów w sprawie pomóc śledzić opieki prenatalnej, ekran do depresji poporodowej, utwór szczepienia i dobrze dziecko wizyt, zrobić wizyty domowe zgodnie z wymogami, oceny i zrobić skierowania do zasobów społeczności oraz oferują swoim klientom pomoc transport i innych pomocy w sytuacjach krytycznych. Nasze rodziny menedżerów w sprawie są dostępne we wszystkich miejscach w klinice godzinach i nie jest konieczne.

Usługi żywienia

Przyjaciel rodziny Health Center oferuje odżywiania doradztwo przez naszego dietetyka dobrze wyszkolonych i doświadczonych. Nasz dietetyk jest ekspertem w żywności i żywienia. Nasze usługi mają na celu pomóc w promowaniu zdrowia poprzez prawidłowe odżywianie. Nasze doradztwo usługi żywienia pomaga nadzoru i przygotowanie rozwijających się modyfikacji diety, uczestniczyć w badaniach i edukacji osób i grup na dobrych nawyków żywieniowych. Nasz dietetyk jest dostępna po wcześniejszym umówieniu środa-piątek w godzinach kliniki.

Usługi pomoc prawna

Przyjaciel rodziny Health Center współpracuje z Chicago-prawna partnerstwo dla dzieci (CMLPC) aby zapewnić naszym pacjentom z bezpłatnych usług prawnych. Usługi te obejmują, ale nie są ograniczone do, pomoc w zagadnieniach zdrowia publicznego korzyści, medyczną, spraw mieszkaniowych, problemy pedagogiki specjalnej i prawo rodzinne pomoc przemocy domowej i opieki problemy. Adwokaci z CMLPC dostępne są w klinice przez mianowanie tylko i z Dostawca odwołań.

Usługi socjalne

Przyjaciel rodziny Health Center oferty pracy socjalnej usług, które obejmuje, ale nie są ograniczone do kompleksowej oceny pacjenta/rodziny, zdrowia psychicznego doradztwa, domu opieki zdrowotnej, wytrzymały sprzęt medyczny i medycznie niezbędnej pomocy. Nasz dział usług społecznych zapewnia również pomoc ze skierowania do różnych usług w ich społeczności.  Oferujemy zaświadczeń lekarskich wobec pomagać rezygnować użyteczność usługi pacjentom z ciężką przewlekłych schorzeń. Usługi socjalne są dostępne w naszych Cottage Grove, Pułaskiego i Beethoven miejscach po wcześniejszym umówieniu.

Koordynacja opieki

Przyjaciel rodziny Health Center oferuje opiekę zarządzania i koordynacji usług ustanowienie zintegrowanej opieki podejście, które obejmuje dostawców, pielęgniarek, operacji i zespoły zarządzania opieki obaw chorób przewlekłych i wysokiego ryzyka populacji, zachęcić promocja zdrowia poprzez Edukacja pacjenta, jak również zmniejszenie wykorzystania pogotowie i zbędnych hospitalizacji poprzez koordynację opieki. Koordynacja opieki obejmuje, ale nie jest ograniczone do monitorowania opieki nad pacjentem planu zgodności i zdrowia efektów, łączące pacjentów z zasobów społeczności i grup wsparcia i zapewnienie edukacji pacjenta, wsparcie i zasoby za pomocą różnych metod, w tym telefon, twarzą w twarz, interakcji, edukacji i Grupa Korespondencja. Nasze usługi w zakresie koordynacji opieki są dostępne na wszystkich witrynach.

Ubezpieczenie zdrowotne rejestrowania

Przyjaciel rodziny Health Center oferuje bezpłatną pomoc w osobie z ubezpieczenia zdrowotnego rejestrowania w Medicaid lub rynku planów ubezpieczeniowych udostępniane za pośrednictwem niedrogiej opieki Act. Mamy przyjazne certyfikowanych aplikacji doradcy który pomoże w rejestracji po wcześniejszym umówieniu.