Call 773-702-0660
verneda bachus-smaller

Dyrektor naczelny

Verneda Bachus został nazwany CEO przyjaciel rodziny Health Center w lipcu 2013.

Bachus pani wcześniej służył jako prezes/CEO Swope zdrowia usług (SHS), centrum Federalnie wykwalifikowanych zdrowia znajduje się w Kansas City, Missouri, od października 2008 do stycznia 2012 roku.  Bachus pani dołączył do przedsiębiorstw Wspólnoty SHS/Swope (SCE) jako wiceprezes i dyrektor kadr w 2001 roku.  W tej roli była odpowiedzialna za nadzorowanie wszystkich funkcji zasobów ludzkich, w tym odszkodowania i świadczeń, rozwój pracowników i szkolenia, rozwoju organizacyjnego i relacji pracowników Swope Wspólnoty przedsiębiorstwa i jego firm członkowskich.  Począwszy od 2005 r., pani Bachus służył jako szef pracy samodzielny urzędnik i był odpowiedzialny za rozwój organizacji usług udostępnionych SCE, Swope Wspólnoty Enterprise Services, który zawierał finansów i księgowości, zasobów ludzkich, technologii informatycznych, gospodarka materiałowa i Swope Training Academy.

Przed dołączeniem do SHS/SCE, pani Bachus pełnił funkcję prezydenta zarządzania Firma konsultingowa specjalizująca się w doradztwo biznesowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwoju zawodowego kształcenia/szkolenia i wykonawczy miejsca. Bachus pani posiada bogate doświadczenie w branży Narzędzia elektryczne, gazu ziemnego i gdzie trzymała cały szereg pozycji w tym Menedżer usług technicznych i wiceprezes działu obsługi klienta i rachunkowości.

Bachus pani posiada dyplomy MBA i MA z Webster University of St. Louis i tytuł licencjata w zakresie rachunkowości Washburn University.  Bachus pani jest Certified Professional Senior w zasoby ludzkie i Certified Professional odszkodowania.

Bachus pani ma był na deskach YouthNet Kansas City, sieci zatrudnienia kobiet, Gem teatru, telewizji publicznej KCPT, Negro Leagues Baseball Muzeum, bracia Big Big Sisters of Topeka i Junior Achievement Ameryki Środkowej.  Jest absolwentką Kansas City jutro, Klasa XIV.  Ona ostatnio podawane w Zarządzie centrum dla praktycznych bioetyki w Kansas City.  Ona ma dwoje dzieci, Bria i Bryan Robinson.